3D тюнинг програми для авто 2 комментария

3D тюнинг програми -найкращі програми для тюнинга автомобіля

3D тюнинг програми для авто на сьогоднішній день створено величезна кількість. Різниці між ними практично немає, хіба що в оформленні інтерфейсу і розташуванні його кнопок на екрані. У програмі 3D тюнингу, Ви можете вибирати будь-яку частину свого автомобіля, після чого програма автоматично надасть вам можливість застосувати один з доступних варіантів оформлення авто. При цьому розробники програм постійно проводять оновлення таких програм, поповнюючи список додаткових функцій тюнінгу.

Важливо! Якщо ви використовуєте 3D тюнинг програми для ПК, постійно оновлюйте програму, оскільки наявні у програми можливості оновлюються щотижня.

Подібні інтернет сервіси діляться на два типи – ті, з якими можна працювати онлайн, і ті, які можна скачати і встановити на будь-який ПК. Єдина різниця між ними полягає в тому, що програми для ПК доводиться постійно оновлювати, і багато з них є платними. Розглянемо найбільш популярні 3D тюнинг програми серед автолюбителів і дизайнерів.

3D тюнинг програми

3D тюнинг програми онлайн-сервіси

Найбільш відомим і функціональним на сьогоднішній день ресурсом для створення віртуального тюнінгу автомобіля є сайт 3dtuning. Головною перевагою сервісу є те, що він має адаптацію під мобільні телефони, завдяки чому займатися тюнингом авто можна навіть при відсутності персонального комп’ютера.

У базі програми є більш ніж 85 марок автомобілів, серед яких автовласники можуть знайти навіть ті, які давно зняти з виробництва. При виборі конкретної марки користувачі отримують можливість також вибрати цікаву для них модель автомобіля і приступити до її тюнингу.

Онлайн програма 3dtuning.com – можливості сервісу :

  • Можливість здійснювати вибір лакофарбового покриття для автомобіля – матове або глянець.
  • Функція установки неонової підсвітки, яку можна кріпити на будь-які ділянки автомобільного кузова.
  • Зміна кліренсу авто, якого можна досягти шляхом підйому і опускання підвіски.
  • Можливість тонувати автомобільне скло, застосовуючи при цьому різну інтенсивність кольору. Можливість комбінування різних зовнішніх елементів автомобіля.
  • Доступ до опису технічних характеристик обраної вами моделі авто, завдяки знайомству з якими ви також зможете оцінити раціональність використання тих чи інших накладних деталей.
  • При необхідності отриманий результат 3D тюнингу автомобіля можна зберегти на ПК і роздрукувати на принтері.

Перевагою сервісу також є те, що його можна використовувати абсолютно безкоштовно.

3D тюнинг програми для установки на ПК

Серед програм для ПК на особливу увагу заслуговує ресурс під назвою «Virtual tuning 2“. Програма підходить тільки для установки на ПК, має російський інтерфейс. База програми також надає доступ до величезного переліку актуальних автомобілів, проте її головна перевага полягає в тому, що вона дозволяє створювати тюнинг не тільки автомобільного кузова, але і його салону.

При створенні унікального дизайну салону свого автомобіля ви можете вибрати:

  • Кермо різних розмірів і форм.
  • Панелі приладів різного забарвлення , комбінації і конфігурації.
  • Крісла різних видів, в тому числі і спортивні.

Ще однією відомою програмою для ПК є «Tuning Car Studio SK2». Вона практично не має відмінностей від вищеописаної програми за своїм функціоналом, однак має більш привабливий і сучасний дизайн. «Tuning Car Studio SK2» можуть використовувати як професіонали, так і звичайні любителі.

Сьогодні віртуально тюнингувати машину може кожен бажаючий. Спеціальні програми дозволяють автовласникам випробувати свої творчі пориви, втілюючи їх після цього на реальних автомобілях. Особливо корисним 3D тюнинг програми є для професійних дизайнерів, які можуть експериментувати з малюнками для авто, відразу ж вносячи в них необхідні корективи.
Приклад моделювання у програмі 3D тюнинг.