Fantasma Owl – анімація на колесах автомобіля.


Fantasma Owl – анімація на колесах автомобіля, інструкция встановки.

Fantasma Owl – цей прилад можно віднести до стильного світлотюнінга автомобіля. На сторінках нашого порталу для автомобілістів ми вже багато писали про світлотюнінг. Зараз хотілося б торкнутися теми – анімація на колесах автомобіля. Ця «фішка – Fantasma Owl» з’явилася зовсім недавно, але вже багато власників крутих, тюнінгованих автомобілів встановлюють на свої диски спеціальний модуль. Завдяки чому під час руху створюються живі зображення: скачущих коней, палаючого полум’я, черепів і т. д. – одним словом всього того, що допомагає нам висловити свою індивідуальність . Крім того, анімація виглядає дуже стильно, особливо в темний час доби.

Як створюється ефект рухомого зображення?

Як ми всі пам’ятаємо, мультфільм – це серія картинок, що відображають руху. Коли такі картинки змінюють один одного з певною швидкістю – 12 кадрів в секунду – то зображення оживає. Іноді швидкість складає 8 кадрів, а іноді і 24 кадру в секунду. Однак, коли мова йде про колеса автомобіля, то картинки ніхто не малює і не клеїть, тут використовується зовсім інший принцип – стробоскопічний ефект і інерційність людського зору. Простий приклад – якщо на одну з спиць колеса прив’язати червону стрічку, то на певній швидкості ми вже будемо бачити не стрічечку, а червоне коло.
Fantasma Owl

Fantasma OwlFantasma Owl

Як працює пристрій?

Це невеликий електронний пристрій зі світлодіодами, які горять різним кольором. Якщо ви його просто включите, то побачите тільки, як світлодіоди поперемінно спалахують і гаснуть. Ніякої анімації ви не побачите. Як пишеться в інструкції до модулю, анімація з’являється на швидкості 16 км / год, на швидкості від 30 до 110 кілометрів на годину зображення найбільш чітке. Якщо ж ви перевищуєте 110 км / год, то картинка починає тремтіти, сповільнюється зміна картинок. Це пов’язано з тим, що швидкість процесора обмежена.


До комплекту йде детальна інструкція, де все описано. Установка не повинна викликати якихось проблем. Модуль не потрібно підключати до системи живлення автомобіля, він працює від звичайних пальчикових батарейок. Трьох батарейок вистачає на кілька годин безперервної роботи. У комплекті йде пульт управління для зміни картинок.

Модуль Fantasma Owl – обмеження по установці.

На жаль, встановити такий LED-модуль можна лише на диски відповідні певним параметрам. Ви не зможете їх встановити на штампувані диски, ковпаки, литі диски з великою кількістю спиць. Розмір диска повинен бути від 14 дюймів, діаметр центрального отвору 50-76 мм. Повинен бути бортик по зовнішньому краю, підходить тільки на авто з дисковими гальмами. Зверніть також увагу, що зняти такий модуль з коліс злодіям не складе труднощів. Також не рекомендується купувати таку анімацію, якщо ви їздите по поганих дорогах.

Fantasma OWL – підключення.