Glass Profi – для ремонту лобового скла


Glass Profi – для ремонту пошкодженого лобового скла автомобіля своїми руками

Науковий прогрес не стоїть на місці, завдяки чому з’явився інноваційний засіб Glass Profi. Він призначен для швидкого ремонту стекол. Тріщини і відколи на лобовому склі машини часто стають проблемою для багатьох водіїв. Повністю застрахувати себе від неприємностей такого роду просто неможливо. Можливість пошкодження скла цілком може стати приводом для звернення в автосервіс. Однак, ці послуги вимагають значних фінансових і тимчасових витрат. В такому випадку може допомогти засіб Glass Profi.


Glass Profi

Що ж таке Glass Profi?

Glass Profi – це унікальний і високоефективний набір для самостійного усунення різних дефектів на вітровому склі автомобіля. Він допомагає легко відновити його первинний стан за мінімальний проміжок часу. Спеціально розроблений полімер, який застосовується під час проведення процедури ремонту, має унікальні стягуючі властивості. Завдяки чому відбувається швидке зникнення всіх тріщин і відколів на поверхні скла.
Дана розробка часто використовується різними автосервісами, оскільки здатна практично повністю видалити всі видимі сліди існуючих раніше пошкоджень. Крім того, завдяки особливому складу застосовуваного речовини, відбувається якісне поліпшення внутрішньої структури скла. Це сприятливо впливає на його прозорість, підвищує видимість, а бар’єрна плівка сприяє його захисту від подальших руйнувань.

Що входить до складу набору?

Упаковка даного продукту включає в себе 5 важливих пристосувань, кожне з яких відіграє свою роль в здійсненні ремонту. Набір складається з наступних частин:

 • Клейкий диск. Невелика наклейка круглої форми, яку необхідно приліпити до ушкодженої ділянки скла.
 • П’єдестал з присоскою. Важливий допоміжний засіб для закріплення введеного матеріалу в необхідній області скла.
 • Дозуючий шприц. Дозволяє виконувати поетапне введення ремонтного розчину в потрібне місце ушкоджень без будь-яких зусиль.
 • Відновлюючий полімер. Спеціальна рідка речовина, яка служить для ефективного затягування різних тріщин на склі.
 • Невелике лезо. Допомагає проводити демонтаж клейкого диска зі скла після успішного завершення процедури ремонту.

Основні переваги ГлассПрофі

Використання даного набору має безліч позитивних і суттєвих переваг:

 • Швидкий результат. Інтенсивний вплив спеціального полімеру проявляється в максимально короткі терміни.
 • Простота в застосуванні.
 • Економія фінансів. Використання даного набору дозволяє значною мірою знизити витрати на усунення дефектів скла, чого не можна домогтися, звернувшись в звичайний автосервіс.
 • Якісне усунення різних відколів і тріщин.
 • Блокування подальшого поширення трищін.
 • Відновлення прозорості скла і загальне поліпшення видимості.
 • Створення захисної плівки.

Glass Profi

Як використовувати Glass Profi?

Набор Glass Profi не вимагає особливих навичок або зусиль. Необхідно лише уважно ознайомиться з інструкцією і діяти згідно вказівкам.

Glass Profi

1 – 2

Glass Profi

3 -4

Glass Profi

5

Виконавши всі дії, результат не доведеться чекати занадто довго. Протягом декількох хвилин скло знову набуде нормального вигляду, а тріщини і подряпини на ньому зникнуть практично без сліду.

Безумовно, такий набір слід рекомендувати будь-якому автомобілісту, як відмінне рішення декількох поширених проблем вітрового скла. Його використання дозволяє не тільки швидко усунути різні пошкодження, але  допоможе зберегти час і гроші на послугах автосервісу. Придбати Glass Profi можна на офіційному сайті виробника, замовивши доставку в потрібний регіон країни. http://glass-profi.com