GPS пошуковий маяк – захист автомобіля

Для чого потрібен GPS пошуковий маяк?

Вашою останньою надією знайти викрадений автомобіль, може стати GPS пошуковий маяк. ​​Питання забезпечення, збереження і безпеки власного автомобіля стає все гостріше. Сигналізація і механічний захист не завжди допомогає захистити Ваш автомобіль. І якщо така непріємна ситуація вже склалась в вашому житті, то шанс знайти та повернути автівку дуже невеликий.

GPS пошуковий маяк

Чи можливо повернути Ваш втрачений, або викрадений транспортний засіб ?

В даному питанні Вам допоможе – супутниковий GPS пошуковий маяк. Маленький розмір і тривалий час автономної роботи, маяка дасть Вам ще один шанс повернути викрадене. GPS пошуковий маяк – це останній рубіж захисту. Він дозволить знайти автомобіль, коли його вже викрали, а значить сигналізація, і інші засоби захисту не змогли зупинити зловмисника. Такий маяк має невеликі розміри, містить вбудоване джерело живлення і може працювати до 2 років на одній батарейці.

Докладніше як працює система пошукового маяка

• Установлюєте супутниковий пошуковий маяк.
• Отримуєте доступ до системи стеження.
• Навіть якщо не буде зв’язку з GPS-супутниками, Ви зможете знайти автомобіль по станції сотового оператора з точністю до 200 – 500 метрів.
GPS-маяк визначає і передає свої координати з точністю до 10 метрів! Маяк приховано встановлюється в автомобіль, будівельну техніку, скутери, катери та інші рухомі об’єкти.

Яким вимогам має відповідати GPS пошуковий маяк

  • Пошуковий GPS маяк повинен бути автономним. Автономність або відсутність підключення до бортового живлення авто – основна перевага будь-якого пошукового GPS маяка. Завдяки чому маяк може бути надійно захований в автомобілі, так що викрадачі ніколи не зможуть його знайти і знешкодити.
  • Розмір пошукового маячка повинен бути мінімальним. Вкрай важливо, щоб маяк був захований в автомобілі надійно, а, значить, і розмір пошукового маячка має вкрай істотну роль. Чим компактніше буде пошуковий маяк, тим ефективніше ви зможете заховати його в автомобілі, і тим нижча ймовірність того, що його коли-небудь зможуть виявити зловмисники. Найкращою вагою будь-якого пошукового маяка вважається 100 грам. Розміри корпусу пошукового GPS маяка не повинні перевищувати колоду гральних карт. Маячок такого розміру буде легко заховати як в салоні автомобіля, так і в його обшивці або навіть в окремих кузовних елементах.
  • GPS пошуковий маяк має бути в герметичному корпусі. Вологонепроникний корпус дозволяє встановлювати пошуковий GPS маяк в «найцікавіших» місцях де ви не зможете виключити потрапляння на корпус вологи та бруду. Однак саме такі місця є з найбільш недосяжних для автовикрадачів.
Допоміжні важливі функції GPS маяка

  • Вбудований SIM-чип замість SIM-карти. SIM-чип має ряд настільки важливих переваг. В майбутньому всі виробники пошукових маяків обіцяють відмовитися від класичних SIM-карт в сторону SIM-чіпів. SIM-чип маяка вбудован безпосередньо на плату, тому витягти SIM-чип з маяка неможливо. А, значить, і вивести з ладу шляхом витягування SIM-карти неможливо. По-друге, SIM-чіп має високу термостійкість на відміну від звичайної SIM-карти, яка може вийти з ладу через сильні температурні перепади.
  • Пошуковий GPS маяк без абонентської плати. Важливим аргументом при виборі пошукового GPS маяка є відсутність будь-якої абонентської плати або додаткових прихованих платежів. Трафік оплачен на весь термін служби пошукового маяка, а система інтернет-моніторингу абсолютно безкоштовною або має невеликі тарифи. Тому при виборі пошукового GPS маяка обов’язково зверніть увагу на наявність будь-яких додаткових платежів: оплата рахунку SIM-карти або інтернет сервісу.
  • Пошуковий GPS маяк в режимі “ПОШУК”. Найважливіший режим роботи пошукового GPS маяка – режим “ПОШУК”. Цей режим роботи в разі екстреної ситуації має передавати дані безперервно протягом кількох годин: таким чином, ймовірність знайти автомобіль «по гарячих» слідах вкрай висока.

Посилання на ресурс. Вибір пошукових маяків.

Онлайн моніторінг.

http://gpsukr.net/gps_monitoring_avtotransporta.html

http://globalsat.ua/gps-monitoring/#Бесплатный

http://monitoring-gps.com.ua/page/page74.html