Gps трекер mini a8 купити в Україні


Gps трекер mini a8 купити в Україні – інтернет магазини

Як з’ясувалося, Gps трекер mini a8 купити в Україні, незважаючи на попит, дуже просто. В даний час ринок гаджетів величезний, не встигаєш придбати новинку, опробувати ії, як ринок пропонує нові більш сучасні гаджети. Але є функціональні пристрої, які мають багато варіантів використання, прості та дешеві, на які попит навпаки з часом посилюється. Трекер Mini A8 є саме таким пристроєм, який отримав позитивні відгуки корисувачів та став найбільш популярним гаджетом, особливо серед водіїв. Тому в інтернеті зустрінеш багато запитів – де купити трекер Mini A8?

Розглянемо два варіанти:

  • На чому базується популярність трекера.
  • Де придбати в Україні Mini A8. Інтернет магазини.

Gps трекер mini a8 купити в УкраїніНа чому базується популярність трекера

Як показує практика, кітайський Gps трекер mini a8 найчастіше купують для автомобіля як захисний варіанти проти угону. Варто зазначити, що GPS в пристрої немає, хоча сама назва моделі натякає користувачеві на наявність GPS, але це «кітайська хитрість». Але “функція GSM-локатора” показала хороші показники. Трекер працює за рахунок передачі по GSM-станцій. Точність достатня. Якщо використовувати у великому місті де багато перешкод, то максимальна похибка становить від 30 до 300 метрів.

Непримітний зовнішний вигляд, оскільки трекер використовується як пристрій для стеження. Незважаючи на досить пересічний дизайн, в цілому пристрій вийшов непоганий.

Компактність. Малі розміри, з габаритами 31х42х13 мм. Така перевага дає можливість заховати гаджет в машині, щоб викрадачі не змогли його виявити. Має покриття софт-тач. Всередині встановлена звичайна GSM-плата.

Якість акумулятора. В цілому потужний і може працювати тиждень без підзарядки. Якщо ж вам цього мало, можна докупити до пристрою зовнішній акумулятор.

Ще одна особливість – це робота в якості своєрідного «жучка» прослуховування на відстані. Якщо подзвонити на трекер, то він автоматично прийме виклик і через мікрофон буде передавати все, що відбувається поруч. Чутливість мікрофона коливається в районі 45 децибел. Цей показник регулюється.

Gps трекер mini a8 купити в Україні – інтернет магазині

Gps трекер mini a8 – internet магазини.

P.S. Стаття написана на прохання нашого постійного читача. На мою думку такий гаджет має попит виключно із за низької ціни. Рекомендую звернути увагу на брендові gps трекери.