ParkMaster Plus BS 6251. Обговорення

ParkMaster Plus BS 6251 – електроний ліквідатор «мертвих зон»

ParkMaster Plus BS 6251 – це пристрій, який об’єднує в собі парктроник для переднього бампера і систему “сліпих” зон. Цей апарат може не тільки допомогти легко і швидко припаркувати автомобіль, але і убезпечити від виникнення аварійних ситуацій при перестроюванні. Парктроніки, або паркувальні радари, які контролюють наявність перешкод безпосередньо у автомобіля при парковках, останнім часом стали дуже популярні. Также для боротьби з «мертвими зонами» автомобіля все частіше стали застосовуватися панорамні радари, які постійно контролюють мертві зони з боків і подають сигнал про неможливість перестроювання в сусідню полосу. Мертві зони завжди створюють певний ризик, особливо на дорогах з інтенсивним рухом.

ParkMaster Plus BS 6251

Але тепер інноваційний гаджет BS 6251 Black своєчасно попередить Вас як звуковою так і візуальною індикацією, якщо в сліпій зоні з’являться небезпечні об’єкти. Спеціальний алгоритм інтелектуальної обробки інформації гарантовано відрізнить загрозу від інших перешкод. Наприклад, від огорож або припаркованих автомобілів. До речі, гучність звукових сповіщень можна регулювати, як і чутливість датчиків.


ParkMaster Plus BS 6251 – переваги автомобільного гаджета

Система яка оснащена 4-ма датчиками для парковки, які призначені для встановлення в передній бампер автомобіля. Інформація від сенсорних датчиків надходить на основний блок системи і відображається на LED-індикаторі. Якщо виявленні перешкод в безпосередній близькості від переднього бампера то система попередить Вас про небезпеку і Ви зможете уникнути пошкодження автомобіля, виконавши необхідний маневр. Дана система ідеально підійде для моделей автомобілів, які мають обмежений огляд.

ParkMaster Plus BS 6251

ParkMaster Plus BS 6251 – основні переваги.

  • Інтелектуальний алгоритм обробки даних від датчиків “сліпих” зон дозволяє відрізнити потенційно небезпечний об’єкт від інших перешкод.
  • Інформативний 2-кольоровий LED-індикатор.
  • Дані від паркувальних датчиків дозволяють значно спростити маневрування.
  • Можливість регулювання рівня гучності звукових сповіщень.
  • Додаткові світлодіодні індикатори для правого і лівого боку.
  • Регулювання чутливості датчиків.
  • Вибору способу попередження про наявність об’єкта в “сліпий” зоні.

Вважаю, що такі радари «мертвих зон» у найближчі роки знайдуть дуже велике поширення. Вже зараз багато автовиробників встановлюють їх навіть на бюджетні авто, (але поки, як правило, за вашим бажанням).

PARKMASTER в Україні.

http://prom.ua/brands/Parkmaster